نحوه فعال سازی هات اسپات در گوشی‌های آیفون

نحوه فعال سازی هات اسپات در گوشی‌های آیفون


امروزه اینترنت بخش جدا نشدنی از زندگی انسان‌ها به شمار میرود و تقریبا همه‌ی انسان‌هایی که گوشی هوشمند دارند، بدون اینترنت گوشی آن‌ها کارایی خاصی را نخواهد داشت. در بسیاری از مکان‌ها دسترسی به اینترنت مودم یا Wifi وجود ندارد و یا اینکه دوست ما بسته اینترنت ندارد و یا لپ تاپ ما نیاز به اینترنت دارد. در اینجا اگر گوشی ما دارای بسته اینترنت بود، می‌توانیم آن را به اشتراک بگذاریم تا شخص دیگری هم از اینترنت ما بتواند استفاده کند. با فعالسازی Personal Hotspot به اطرافیان امکان اتصال به اینترنت خود را می‌توانیم بدهیم و گوشی موبایل خود را تبدیل به مودم کنیم. اشتراک گذاری اینترنت (Personal Hotspot) بسیار کاربردی است و همه‌ی گوشی‌های هوشمند جدید این قابلیت را دارند و آیفون نیز از این قاعده مستثنی نیست. در گوشی‌های آیفون فعال سازی هات اسپات کار دشواری نیست و با گذراندن چند مرحله ساده قادر خواهید بود آن را فعال کنید. در این مطلب نحوه فعال سازی Personal Hotspot گوشی آیفون را به شما آموزش می‌دهیم. با مرکز تخصصی اپل سنتر آبادان همراه باشید.

 

نحوه فعال سازی Personal Hotspot گوشی‌های آیفون

1. تنظیمات (Settings) گوشی آیفون خود را باز کنید و به بخش Cellular بروید.

آموزش فعال کردن هات اسپات در آیفون - تصویر 1

2. گزینه Cellular Data Network را انتخاب کنید. 

آموزش فعال کردن هات اسپات در آیفون - تصویر 2

3. در بخش Personal Hotspot عناوینی را با نام Password ،Username ،APN را مشاهده خواهید کرد. در هر سه عنوان نام اپراتور سیم کارت خود را وارد کنید.

  • برای رایتل Rightel را وارد کنید.
  • برای همراه اول irmci را وارد کنید.
  • برای ایرانسل mtnirancell را وارد کنید.

آموزش فعال کردن هات اسپات در آیفون - تصویر 3

4. پس از انجام مراحل بالا یک بار Settings خود را ببندید و دوباره آن را باز کنید خواهید دید که گزینه Personal Hotspot به گزینه‌های تنظیمات اضافه شده است.

آموزش فعال کردن هات اسپات در آیفون - تصویر 4

5. با وارد شدن به Personal Hotspot به بخش Wifi Password بروید. حتما توجه داشته باشید که برای اینترنت خود رمز تعیین کنید.

6. پس از تعیین رمز به منوی قبلی بازگشته و تیک Presonal Hotspot را فعال کنید.

آموزش فعال کردن هات اسپات در آیفون - تصویر 5

 

 

0 دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.