چگونه آیفون را ریست کنیم؟

چگونه آیفون را ریست کنیم؟


ممکن است به هر دلیلی تصمیم بگیرید که گوشی آیفون خود را ریست کنید. امروزه با گوشی‌های هوشمند میتوان اکثر کارها را انجام داد نظیر تماشای فیلم، کرفتن عکس، سیو فایل‌های متنوع و.... که باعث میشود گوشی با کمبود حافظه مواجه شود. یا اینکه فایل مخربی وارد گوشی آیفون شما شود و گوشی با اختلال مواجه شود و با ریست کارخانه آیفون مشکل آن حل شود. اما یک دلیل دیگر که باعث میشود به پاکسازی حافظه گوشی آیفون خود نیاز پیدا کنید به طوری که اطلاعات غیر قابل بازگشت شود فروش گوشی است و برای اینکه خریدار به اطلاعات شما دسترسی نداشته باشد آن را ریست میکنید. در ادامه طریقه چگونگی فرمت گوشی آیفون را به شما آموزش میدهیم. با اپل سنتر آبادان همراه باشید.


اگر در تمام مراحل ریست ایفون با مشکل مواجه شدید می‌توانید با شماره ۰۹۱۶۶۳۲۴۲۰۰ تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید:

آموزش خالی کردن حافظه پر شده در گوشی آیفون
 

4 نکته مهم که قبل از تحویل گوشی به تعمیرکار باید به آنها توجه کنید.
 

1- بازیابی (ریست) تنظیمات کارخانه

برای ریست کردن گوشی آیفون مراحل زیر را انجام دهید:

1. Settings گوشی آیفون خود را باز کنید.

2. وارد بخش General شوید.

3. از پایین صفحه گزینه Reset را انتخاب کنید.

4. در قسمت بعدی erase all content and settings گزینه ای است برای ریست کارخانه ایفون با پاکسازی کامل و غیر قابل بازگشت اطلاعات.

ریست کردن گوشی آیفون اپل

2- پاکسازی آیفون برای فروش:

در قسمت Reset گزینه‌های متعددی برای پاکسازی گوشی آیفون نظیر ریست تنظیمات، ریست اینترنت و... وجود دارد. اگر میخواهید تمامی اطلاعات گوشی آیفون خود را پاکسازی کنید، باید گزینه Erase All Content and Settings را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه باید بر روی Erase iPhone تپ کنید و اگر گوشی آیفون شما رمز داشته باشد، از شما رمز گوشی درخواست می‌شود. با طی کردن مراحل بالا گوشی آیفون شما به تنظیمات کارخانه بازگشته و تمامی اطلاعات از روی آن پاک خواهند شد.

 

0 دیدگاه

برای ارسال دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.